Poznaj firmę Meble Tuszkowski

Produkujemy meble od 1 kwietnia 2010 roku. Założenie firmy Meble Tuszkowski to nie był primaaprilisowy żart tylko spełnienie życiowych pasji i rodzinnych tradycji. Dobrych tradycji.

Dowodem na nasz sukces w branży meblarskiej niech będzie fakt, że działamy od ponad dekady. Klienci chwalą nas za jakość mebli i często wracają po kolejne. Spełniając dzięki temu swoje marzenia o eleganckich, modnych i wygodnych krzesłach tapicerowanych, sofach czy stołach, które nie tracą na jakości nawet po latach użytkowania.

Od ekonomii do firmy Meble Tuszkowski

Właścicielem firmy jest Bartłomiej Tuszkowski, absolwent… ekonomii. Dość szybko okazało się, że od ślęczenia nad księgami rachunkowymi i tabelkami w Excelu woli produkować meble. Tym bardziej, że produkcja mebli drewnianych i tapicerowanych była tradycją jego rodziny.

Z czasem Bartłomiej Tuszkowski zdecydował, że stworzy swoją firmę. Założył ją właśnie 1 kwietnia 2010 roku. Chociaż oficjalna nazwa działalności gospodarczej brzmiała Meble Bartłomiej Tuszkowski to początkowo bardziej znana była pod marką Meblostrefa24.

Po dziesięciu latach działalności zapadła decyzja, że przedsięwzięcie będzie funkcjonować jako firma Meble Tuszkowski. Obecnie wpisując w wyszukiwarkę frazę meble tuszkowski znajdziesz liczne wzmianki o firmie, jej ofercie oraz opinie zadowolonych Klientów.

Produkcja mebli na zamówienie w firmie Meble Tuszkowski

Przez lata działalności wypracowaliśmy stały schemat działalności. Oparty jest on na naszych doświadczeniach i dostosowany do potrzeb Klientów.

Najważniejsze zasady obsługi Klientów w Meble Tuszkowski:

  • Zobacz nasze meble w sklepie internetowym, na profilach na Facebooku i Instagramie. Jeśli zainteresuje Cię jakiś mebel, możesz do nas zadzwonić, napisać maila, wysłać wiadomość przez Messengera lub czat.
  • Przyjmując zamówienie poinformujemy Cię o terminie i koszcie mebli wraz dostawą.
  • Wszystkie meble dokładnie pakujemy i dostarczamy samodzielnie. Niezależnie od tego, w jakim miejscu w Polsce mieszkasz i czy meble musimy wnieść do jednorodzinnego budynku lub na dziesiąte piętro bloku. Wszystkie zamówienia od Meble Tuszkowski dostarczamy prosto do domu.

Nie pobieramy zaliczek. Płacisz za meble dopiero po ich otrzymaniu i dokładnym obejrzeniu. Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest takie, jak chciałeś, a my wiemy, że jesteś zadowolony z zakupu.