Czas realizacji: 40-60 dni

Hokery drewniane, kuchenne

W dzisiejszym świecie, gdzie aranżacja kuchni staje się sztuką, nawet najdrobniejsze detale mają znaczenie. Hokery kuchenne, zwłaszcza te wykonane na zamówienie, są praktycznym dodatkiem, ale także wyjątkowym elementem, który wprowadza do wnętrza indywidualny charakter.

Odkryj, dlaczego sklep internetowy Meble Tuszkowski to miejsce, gdzie funkcjonalność spotyka się z elegancją. A klient ma pełną możliwość wyboru koloru drewna i rodzaju tapicerki prawie każdego mebla – także krzeseł barowych z wygodnym oparciem.

Krzesła barowe do kuchni lub salonu

W ofercie posiadamy różne modele krzeseł barowych, które nasi Klienci ustawiają nie tylko przy wyspie kuchennej. Niektórzy posiadają w domach otwarty salon połączony z kuchnią. Wówczas hokery umieszczają na przykład przy wysokim blacie kuchennym. Inni tworzą w domu strefę relaksu, gdzie tego typu meble pasują idealnie.

Niezależnie od tego w jakim dokładnie miejscu mają stać hokery, ważne jest, aby wyglądem pasowały do wystroju wnętrza i pozostałych domowych sprzętów. Dlatego tak ważny jest wygląd krzeseł barowych, na który każdy Zamawiający ma wpływ. Po prostu kupuje hoker dokładnie taki, jaki potrzebuje i najbardziej mu odpowiada.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie. Klient może wybrać model, a następnie kolor drewna oraz rodzaj i barwę obicia. W wielu przypadkach decyduje też o kształcie nóg oraz o braku lub zamontowaniu na oparciu kołatek i pinezek. Podobnie jest w przypadku hokerów. 

Solidne hokery kuchenne

Wszystkie hokery marki Meble Tuszkowski są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak solidne drewno i wysokiej jakości tapicerka. Klient może wybrać barwę drewnianych nóg z naszej gotowej palety.

Do wyboru jest też obicie krzeseł barowych. W ofercie posiadamy nie kilkadziesiąt, ale już setki tkanin tapicerskich. Są materiały jednobarwne i wzorzyste (np. pepitka i koniczyna marokańska); typu velvet, boucle, gładkie i inne.

Jeśli chcesz używać hokerów w kuchni lub barze wybierz materiały odporne na plamy i wylane płyny. Łatwiej utrzymasz je w czystości, a ślady po jedzeniu i napojach usuniesz szmatką. Więcej informacji o poszyciu krzeseł znajdziesz na naszej stronie w zakładce Tkaniny obiciowe. Możesz też zadać nam pytanie lub poprosić o próbki wybranych materiałów.

Meble glamour na zamówienie

Naszą specjalnością jest wykonywanie mebli na zamówienie, zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Dobrze wiemy, że wielu naszych Klientów chce mieć w swoich domach meble drewniane w stylu minimalistycznym. Jednocześnie inni są zachwyceni krzesłami, stołami lub komodami RTV w stylu glamour. Dlatego wykonujemy meble w różnym stylu, które odpowiadają różnym gustom.

W przypadku hokerów obowiązuje ta sama zasada. Zobacz tylko nasze modele krzeseł barowych. Możesz tu znaleźć proste hokery do wnętrz minimalistycznych oraz hokery glamour z połyskującą tapicerką i metalowymi dodatkami.

Pamiętaj, że dokładnie w tym samym stylu zamówisz też krzesła tapicerowane do jadalni lub salonu. Urządzając wnętrza swojego domu zwróć uwagę również na ofertę naszych stołów, które możemy wykonać w podobnym wzornictwie co hokery oraz w identycznym kolorze.