Dostawa mebli od Meble Tuszkowski

Zastanawiasz się nad zamówieniem mebli w firmie Meble Tuszkowski? To świetnie! Nasze krzesła tapicerowane, stoły i inne meble będą Ci służyć latami. Martwisz się, aby meble nie uszkodziły się już podczas dostawy. Bez obaw! Sami dostarczymy nasze meble do Klientów w całej Polsce. Sprawdź zasady: dostawa i płatność w Meble Tuszkowski. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje.

Przed złożeniem zamówienia, koniecznie zapoznaj się z Regulaminem sklepu internetowe

Zamów i zapłać po dostawie

Zadowolenie Klienta – to podstawowa zasada, która przyświeca działalności naszej firmy. Dlatego postanowiliśmy, że nigdy nie pobieramy zaliczek.

Jak zamówić meble z dostawą od Meble Tuszkowski:

  • Obejrzyj naszą ofertę. Każdy mebel wykonywany jest zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Możesz wybrać wybarwienie drewna, rodzaj i barwę tapicerki, elementy ozdobne oraz wymiar stołu.
  • Chcesz zamówić produkt, ale masz pytania. Skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić lub napisać maila (namiary znajdziesz w zakładce Kontakt). Albo kliknij na ikonkę czatu, która wyświetla się po prawej stronie. Na każde pytanie staramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to jest możliwe.
  • Złóż zamówienie. Od razu policzymy ile będą kosztować zamówione meble oraz ich dostawa. Podamy też terminy, w jakim możesz spodziewać się, że meble dotrą do Twojego domu.
  • Nie pobieramy żadnych zaliczek.
  • Meble dostarczamy w ustalonym wcześniej terminie i pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystkie zamówienia realizujemy samodzielnie. Nie korzystamy z usług kurierów lub zewnętrznych firm.
  • Krzesła, stoły, komody, sofy pakujemy i zabezpieczamy przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu.
  • Meble dostarczamy do Twojego domu, mieszkania czy biura.
  • Oglądasz dostarczone meble. Sprawdzasz, czy wszystko jest zgodne z Twoim zamówieniem.
  • Jeśli jesteś zadowolony, płacisz całą ustaloną kwotę.

Koszt dostawy mebli

Ale ile kosztuje dostawa mebli od producenta? – pewnie zadajesz sobie takie pytanie. Dokładamy starań, aby koszty dostaw nie były wysokie. Dzięki temu opłaca się zamówić od razu stół z sześcioma krzesłami lub tylko dwa krzesła czy komodę RTV.

Zawsze informujemy o koszcie dostawy mebli w momencie, gdy przyjmujemy zamówienie. Zobaczysz koszt dostawy w swoim koszyku.

Koszt dostawy nie obejmuje usługi montażu, w indywidualnych przypadkach można takie usługi umówić z kierowcą/ kierowcami.

Dostawa czy odbiór osobisty?

Meble możesz też odebrać od nas samodzielnie. Salon sprzedaży Meble Tuszkowski znajduje się w Czarnej Wodzie (województwo pomorskie) przy ulicy Dworcowej. Poinformujemy Cię, gdy zamówienie będzie gotowe, abyś mógł po nie przyjechać w dogodnym dla Ciebie terminie.

Również wówczas zapłacisz za meble dopiero przy odbiorze.

Reklamacja i zwrot towaru

Jeśli zauważysz, że dostarczone meble mają jakąkolwiek wadę, prosimy poinformuj nas o tym jak najszybciej. Możesz napisać maila lub przesłać wiadomość przez ikonkę czatu. Koniecznie wykonaj zdjęcie usterki i opisz do czego masz zastrzeżenia. Masz prawo do złożenia reklamacji. A my dołożymy wszelkich starań, aby rozstrzygnąć sprawę polubownie i to w jak najkrótszym czasie.

Inne zasady obowiązują przy zwrocie towaru, wykonanego zgodnie z zamówieniem i bez jakichkolwiek wad. Zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta nie możesz zwrócić mebli wykonanych przez Meble Tuszkowski. Ponieważ wszystkie meble wykonujemy na indywidulane zamówienie Klienta, zgodnie z wybranymi przez niego parametrami – takimi jak kolor drewna, rodzaj obicia oraz dodatkowe elementy (kołatki, pinezki, uchwyty, pikowania).