Czas realizacji: 40-60 dni

Krzesła tapicerowane od Meble Tuszkowski

Tapicerowane krzesła stały się jednym z najpopularniejszych mebli w polskich domach. Trudno się dziwić. Skoro krzesła tapicerowane są nie tylko praktycznym meblem, ale stanowią też ozdobę domu, mieszkania.

Kupując do domu nowy mebel zwracasz uwagę nie tylko na to, czy będzie on funkcjonalny, ale też czy będzie się dobrze prezentował. Podobnie jest z krzesłami tapicerowanymi, produkowanymi przez Meble Tuszkowski.

Czym wyróżniają się nasze krzesła tapicerowane:

  • eleganckie – tylko spójrz na ofertę Meble Tuszkowski. Eleganckie krzesła tapicerowane – to pewnie jedno z pierwszych określeń, które Ci się nasuwa. Krzesła są wykonane na drewnianym stelażu najczęściej z drewna bukowego (niektóre również z dębowego). Posiadają proste lub toczone nogi i odpowiednio wyprofilowane oparcie. Do tego są obite wysokiej jakości tkaniną. Całość wieńczą eleganckie dodatki. Mogą być to metalowe kołatki, pinezki czy pikowania z użyciem kryształków.
  • na indywidualne zamówienie – w naszej ofercie możesz znaleźć różne modele krzeseł tapicerowanych. Może oceniasz, że jest ich kilkanaście lub kilkadziesiąt, ale faktycznie może być ich tysiące. Tak, tysiące. Ponieważ każdy model krzesła tapicerowanego wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta, który może wybrać kolor i rodzaj tkaniny obiciowej, wybarwienie drewna czy pikowanie. Tym sposobem zamiast na przykład jednego krzesła pikowanego Roma może być dostępnych kilkadziesiąt jego modeli. Takich jak krzesło tapicerowane Roma granatowe z kołatką lub Roma czarne bez kołatki.
  • wygodne – czy patrząc na nasze krzesło tapicerowane masz ochotę na nim usiąść? Poczuć jakie są wygodne, jak miękka i miła w dotyku jest tapicerka? To właściwe odczucie, ponieważ krzesła tapicerowane Meble Tuszkowski są bardzo wygodne. Niezależnie od tego, czy planujesz na nich siadać pijąc kawę z przyjaciółką czy korzystać podczas długiej, rodzinnej imprezy.
  • oryginalne – nasze krzesła tapicerowane wyróżniają się również dlatego, że to Klienci mogą je sami zaprojektować. My proponujemy, ale to Ty wybierasz rodzaj i kolor obicia, kształt nóg, wybarwienie drewna. Decydujesz również, czy chcesz aby Twoje krzesło tapicerowane posiadało ozdobną, metalową kołatkę lub drewnianą listwę w górnej części oparcia. A jeśli marzysz o czarnych krzesłach pikowanych kryształami to również zamówisz je w Meble Tuszkowski.
  • modne – krzesła tapicerowane naszej produkcji dostępne są w najmodniejszych stylach, takich jak glamour i chesterfield. W naszej ofercie znajdziesz też krzesła vintage z profilowanym oparciem i tapicerowanym siedziskiem, które nawiązują do mebli z czasów PRL. Jeśli szukasz prostszych, drewnianych krzeseł to także możesz zamówić je w Meble Tuszkowski.
  • wytrzymałe – mówi się, że piękno bywa ulotne. Może i tak, ale nie w przypadku naszych krzeseł tapicerowanych. Drewno impregnujemy lakierami o długiej trwałości użytkowania. Zaś do tapicerowania krzeseł używamy wyłącznie tkanin o wysokiej odporności na ścieranie, co jest ważne, gdy w domu są małe dzieci albo koty czy psy z ostrymi pazurami. W ofercie posiadamy też tkaniny o właściwościach plamoodpornych, dzięki czemu tapicerowane krzesła są łatwe do utrzymania w czystości.

Tapicerowane krzesła do jadalni, salonu i sypialni

Krzesła tapicerowane mogą być używane w wielu pomieszczeniach. Ustaw jedno przed toaletką w sypialni lub używaj go, gdy pracujesz przy biurku.

Jednak najlepiej krzesła tapicerowane sprawdzą się w jadalni, gdzie zjadasz rodzinne posiłki, spotykasz się z bliskimi podczas różnych okazji. Jeśli potrzebujesz wygodnego miejsca do organizacji urodzin, imienin i innych rodzinnych uroczystości, koniecznie wybierz krzesła tapicerowane i pasujący do nich rozkładany stół.

Nasze drewniane stoły sprzedajemy osobno i w zestawach z krzesłami tapicerowanymi i drewnianymi. Dostępne są różne modele do wyboru – z nogami prostymi, rzeźbionymi lub toczonymi. Wielkość stołu też jest do wyboru, tak samo jak to, czy ma on być rozkładany.

Jeśli na co dzień dysponujesz niewielkim miejscem wybierz mniejszy rozkładany stół i pasujące do niego krzesła tapicerowane. Przy takim zestawie w jadalni możesz na co dzień jeść posiłki i pić kawę z przyjaciółmi. Gdy będziesz potrzebować więcej miejsca, wystarczy że rozłożysz stół i dostawisz do niego pasujące krzesła tapicerowane.