Czas realizacji: 40-60 dni

Rozkładany stół drewniany

Stół potrzebny jest w każdym domu. To przy stole zjadasz zazwyczaj większość posiłków – sam, z rodziną lub z przyjaciółmi. Ze stołu korzystasz o różnych porach dnia i roku, Zasiadasz do niego przy śniadaniu oraz w trakcie wigilijnej kolacji czy urodzin.

Jeśli jeden mebel ma być używany podczas różnych okazji, powinien być funkcjonalny. Dlatego w Meble Tuszkowski oferujemy drewniane stoły rozkładane. Każdy model możesz zamówić w wielu wymiarach z opcją rozłożenia. Dodatkowe wkłady do stołu mają najczęściej 45 cm szerokości. Wielkość wkładów zależy od modelu. Jeśli potrzebujesz mniejszych lub większych, skontaktuj się z nami.

Zwróć uwagę, że stoły marki Meble Tuszkowski posiadają nogi głównie z drewna bukowego. Blat wykonujemy z drewnopochodnej płyty MDF w naturalnej okleinie na przykład z drewna dębowego. Zastosowanie takich materiałów do budowy stołu sprawia, że ma on naturalny i estetyczny wygląd oraz jest wytrzymały.

Stół rozkładany do jadalni i salonu

Budujemy stoły prostokątne i okrągłe. Wszystkie dostępne są w wersji rozkładanej i nierozkładanej. Nie dość tego! Możesz też wybrać kolor blatu i nóg. W zakładce Wybarwienie drewna znajdziesz różne barwy. Wśród nich są naturalne kolory drewna oraz popularne: biel, szarość i czerń.

Chcesz, aby drewniane nogi stołu miały inny kolor niż blat? Nie ma sprawy. Zamów taki rozkładany stół, jaki chcesz mieć w swoim domu, a my go dla Ciebie wykonamy. Możesz też wybrać kształt drewnianych nóg stołu. Czy mają być proste i masywne albo typu ludwikowskiego lub toczone?

A może szukasz stolika o nowoczesnym kształcie? Taki też mamy w swojej ofercie. Tak samo jak pasujące do stołu drewniane, tapicerowane krzesła. Wybierz meble osobno lub w zestawie.

Stół okrągły rozkładany

Wielu naszych Klientów szuka okrągłego, rozkładanego stołu do jadalni lub salonu. Niektórzy wybierają klasyczny, duży model o masywnych nogach w stylu ludwikowskim – jak w przypadku stołu Conti. Jednak inni wolą mniejszy stół, który w razie potrzeby mogą rozłożyć.

W drugiej opcji mamy kilka propozycji. To okrągłe, rozkładane stoły, które na co dzień nie zajmują wiele miejsca. Można przy nich ustawić dwa, trzy lub cztery krzesła tapicerowane. Taki okrągły stół zmieści się w jadalni, kuchni czy salonie – także w niewielkim mieszkaniu.

Okrągłe stoły możemy wykonać jako nierozkładane. Ale jeśli często spotykasz się z bliskimi i potrzebujesz wówczas więcej miejsca, lepiej wybierz stół rozkładany. Mogą zainteresować Cię na przykład modele Oslo i Oslo II. Są to stoły o patykowatych, drewnianych nogach z blatem o naturalnej okleinie. Do stołu możemy wykonać krzesła w tej samej kolorystyce drewna.