Czas realizacji: 40-60 dni

Krzesło drewniane, jakiego szukasz

Drewniane krzesło można zobaczyć w każdym domu? Czy na pewno? Czy w Twoim domu, mieszkaniu jest drewniane krzesło? Bo może go nie ma, a Ty właśnie takiego mebla szukasz. Dobrze trafiłeś, bo w Meble Tuszkowski produkujemy krzesła drewniane na indywidualne zamówienie.

W stałej ofercie posiadamy różne modele krzeseł drewnianych z oparciem i cały czas wprowadzamy do sprzedaży kolejne. To Ty wybierasz, który produkt chcesz mieć w swoim domu.

Załóżmy, że widzisz krzesło w naturalnej kolorystyce drewna. Kształt bardzo Ci odpowiada, ale Ty szukasz: czarne krzesło drewniane lub białe krzesło drewniane. Nie ma problemu. Możemy je dla Ciebie wykonać.

W Meble Tuszkowski to Klient wybiera wybarwienie drewna spośród wielu barw. Wśród nich są różne odcienie bieli, czerni i szarości oraz naturalne kolory drewna – np. dąb, kasztan, orzech i mahoń.

Nowoczesne krzesło drewniane

Specjalizujemy się w produkcji krzeseł drewnianych o nowoczesnym, modnym wyglądzie. Inspirujemy się aktualnymi trendami oraz wsłuchujemy w potrzeby naszych Klientów. Dlatego w naszej ofercie jest wiele nowoczesnych krzeseł drewnianych z stylu industrialnym i loftowym. Proponujemy też krzesła, które pasują do popularnych obecnie wnętrz vintage.

Krzesła drewniane od Meble Tuszkowski wyróżniają się:

  • oryginalnym kształtem,
  • wysoką jakości wykonania,
  • trwałością przez długie lata użytkowania.

Uniwersalne krzesła drewniane do jadalni, biurka lub restauracji

Nasze krzesła drewniane mogą być użytkowane w każdym pomieszczeniu. Szukasz krzeseł do jadalni? Świetnie! W Meble Tuszkowski możesz zamówić zestaw stół z krzesłami lub wybrać osobno krzesła drewniane i drewniany stół rozkładany.

Staramy się, aby nasze produkty do siebie pasowały. To znaczy, że z łatwością kupisz nie tylko krzesła drewniane do jadalni, ale też stół wykonany w tej samej stylistyce i kolorystyce.

Możesz zamówić dowolną liczbę krzeseł drewnianych do jadalni – na przykład cztery, sześć, osiem, dziesięć.

Potrzebujesz tylko jednego krzesła do biurka? Nie ma problemu. Takie zamówienie też chętnie dla Ciebie zrealizujemy.

A może prowadzisz bar czy restaurację i szukasz wygodnych krzeseł z oparciem dla swoich gości? Wybierz interesujący Cię model i złóż zamówienie. Krzesła drewniane zawieziemy pod wskazany przez Ciebie adres w dowolnym miejscu w Polsce. Sami zajmiemy się pakowaniem i transportem. Meble dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie!

Z obiciem lub bez? Wybierz krzesło drewniane dla siebie

Jak już wspominaliśmy produkujemy różne modele krzeseł drewnianych. Różnią się one nie tylko kształtem i kolorystyką, ale też sposobem wykonania. W ofercie posiadamy krzesła wykonane w całości wyłącznie z drewna bukowego lub dębowego. Jest to na przykład model Alta

Dostępne są też krzesła drewniane z obiciem częściowym lub pełnym. Krzesło drewniane z tapicerowanym siedziskiem to m.in. Alta 1, Magnus lub Lars 3.

Wykonujemy też krzesła na drewnianym stelażu z pełnym tapicerowaniem. Do wyboru są krzesła w stylu loftowym jak Loft Nora, glamour – Roma, chesterfield – Dubai czy klasycznym, eleganckim – Porto.

W przypadku krzeseł drewnianych tapicerowanych możesz wybrać nie tylko wybarwienie drewna, ale też kolor i rodzaj obicia. Zobacz próbki około stu materiałów o różnych właściwościach. Są wśród nich tkaniny odporne na plamy czy trudnopalne. Polecamy szczególnie materiały, które nie wchłaniają wylanych płynów oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Nawet, gdy w domu masz małe dzieci lub zwierzęta.