Sofa tapicerowana do salonu

Umówmy się. Tapicerowana sofa do salonu powinna być wygodna. Aby można było na niej usiąść czy poleżeć i obejrzeć film, poczytać książkę lub po prostu odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Jednak sofa do salonu nie może być tylko wygodna. Powinna się też dobrze prezentować. W końcu salon to miejsce odpoczynku. A przecież nie chcesz spędzać wolnego czasu w miejscu, które Ci się nie podoba i które nie pasuje do Twojego gustu.

Poza tym to w salonie najczęściej przyjmujesz gości. Chcesz, aby usiedli oni na wygodnej, tapicerowanej sofie.

Ba! Planujesz, aby gdy tylko ją zobaczą pragnęli na niej usiąść, aby poczuć się komfortowo i przyjemnie. Dlatego w Meble Tuszkowski dokładamy starań, aby takie właśnie byłby nasze sofy i narożniki tapicerowane.

Sofa dwuosobowa czy większa?

Jeśli szukasz sofy tapicerowanej do salonu zastanów się najpierw, jakiej ma być ona wielkości. Jeśli masz niewiele miejsca, wybierz sofę dwuosobową. Usiądziesz na niej wygodnie samemu lub wraz z domownikiem czy gościem. Na takiej dwuosobowej sofie możesz też odpoczywać razem z dzieckiem lub domowym pupilem.

Dwuosobowa sofa tapicerowana sprawdzi się też jako wyposażenie innych pomieszczeń. Możesz ją umieścić w biurze czy poczekalni, jeśli potrzebujesz wygodnego i eleganckiego siedziska dla Klientów. 

Tapicerowaną, dwuosobową sofę możesz też zestawić z większą, trzyosobową. Każdy model sofy tapicerowanej – dostępny w Meble Tuszkowski – wykonujemy w wielu wymiarach do wyboru. Możesz więc zamówić dwie lub więcej sof o takiej samej kolorystyce obicia i rodzaju wykończenia, ale w dwóch różnych wymiarach.

W naszej ofercie znajdują się też krzesła tapicerowane, rozkładane stoły i komody RTV, które będą pasować do sof tapicerowanych. Wszystkie meble mogą posiadać nie tylko kształt i wykończenia w tym samym stylu, ale też identyczne wybarwienie drewna i obicia.

Narożnik tapicerowany również z funkcją spania

Nie każdy chce ustawiać w salonie dwie lub trzy sofy. Niektórzy wolą jeden, ale duży mebel. Rozwiązaniem dla nich jest narożnik tapicerowany. Dostępny jest on w kilku wymiarach do wyboru.

Chcesz mieć dodatkowe miejsce do przenocowania gości? To nie problem. Zamów narożnik z funkcją spania. Taką opcję posiadają też produkowane przez nas sofy tapicerowane.

Wielkość powierzchni spania zależy od modelu sofy lub narożnika. Możesz je znaleźć w zakładce Dodatkowe informacje, która znajduje się przy opisie każdego z mebli.

Sofy i narożniki tapicerowane tkaniną odporną na plamy i zadrapania

Wybierając meble do salonu zwróć uwagę nie tylko na ich wymiar, funkcje spania, kształt i wygląd, ale też na to, jak wykonanie mebla wpłynie na komfort jego użytkowania. W przypadku sof tapicerowanych bardzo ważny jest rodzaj tkaniny obiciowej. 

W Meble Tuszkowski korzystamy z materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości i wytrzymałe. W ofercie mamy około stu tkanin w wielu kolorach oraz różnego typu. Są wśród nich materiały o właściwościach plamoodpornych, które nie wchłaniają rozlanych płynów.

Wykonujemy też obicia sof z materiałów odpornych na kocie i psie pazury. Posiadają one wyższą wytrzymałość na ścieranie i równie dobrze prezentują się przy zakupie, jak i po latach użytkowania.